Contactpersonen

Ad Vermeij

Voorzitter

tel. 040 283 655 9 of 06 108 532 59

voorzitter@mscch.nl

Wim Rutten

Secretaris

tel. 0418 514 241

secretaris@mscch.nl of wjamruttenj@kpnplanet.nl

Ton KuiperTon Kuiper

Penningmeester

tel. 06 101 108 48

penningmeester@mscch.nl

IBAN nummer: NL58 RABO 0398 7133 40 t.n.v MSCCH

Ewald Rutten

Bestuurslid

tel. 072 502 333 8

ehjmrutten@hotmail.com

Foto Rein NonnekesRein Nonnekes

Bestuurslid

tel. 06 215 880 96

reinpnonnekes@xs4all.nl

nico-zonneveldNico Zonneveld

Bestuurslid

tel. 072 561 040 5

redactie@mscch.nl

WilfriedWilfried Derksen

Webmaster

tel. 06 206 042 41

webmaster@mscch.nl

Meino Binnema

Ledenadministratie

tel. 06 21534328

ledenadministratie@mscch.nl

Gemaakt met Lumia Selfie

Jan Vonk

Technische informatie alle Morgans

tel. 0512  332 141

j.vonk16@chello.nl

Hans de VriezeHans de Vrieze

Technische informatie Morgan +8 1968 – 2004

tel. 055 521 973 3

mogvriez@planet.nl

Foto's Wouter-contactWouter Dekker

Technische informatie alle Morgans

tel. 06 229 680 54

w.dekker@louwmanexsclusive.nl

Hermen PolHermen Pol

Morgan Historicus

tel. 0229 540 221

plusfourplus@gmail.com

Vraag stellen