Regio Zuid – Oost van de MSCCH organiseert:

Elke eerste donderdag van de maand, behalve december en januari, een gezellige meeting voor leden en sympathisanten om onder het genot van een drankje te praten over alles wat met Morgan te maken heeft en ervaringen uit te wisselen

De activiteiten worden doorgenomen ook van andere regio’s.

De avond begint om 20.00 uur.

Regiobijeenkomsten:

Waar? 

” Ons Dorp ” Parkstraat 1 5671 GD Nuenen

Informatie?

Franka van Vlerken

Tel       : 0492 555183

E-mail:  frankawout@gmail.com

Voor allemaal een mooi, gezond 2020 met veel veilige kilometers..

Wijziging Morgan Meeting regio Zuid – Oost

Onze 1e meeting is op 30 Januari en niet op 6 Februari (verzoek van Cafe ons dorp).

Tot 30 januari,

Franka & Wout

British Cars & Lifestyle 2020

Het weekend van 14 en 15 Maart 2020 staat weer in het teken van BRITISH CARS & LIFESTYLE

De Morganclub is ook dit jaar weer aanwezig op dit aansprekend evenement voor engelse auto`s en nodigt alle leden uit voor een bezoek aan de MORGANSTAND. Zoals gebruikelijk staat de koffie weer klaar.

 

De grootse beurs met het beste uit Groot-Brittannië: Engelse auto’s en meer

Antiek, delicatessen, huisraad, kleding, entertainment en natuurlijk schitterende Engelse automobielen         van alle merken. Klassieke en hedendaagse met de daarbij behorende accessoires en onderdelen.

Aston Martin, Alvis, Austin Healey, Armstrong Siddeley, Bentley, Daimler, Ford, Jaguar, Jensen, Lotus, LandRover, Morris, Morgan, Mini, MG, Riley, Rover, Rolls Royce, Range Rover, Triumph, TVR, Vauxhall,     Wolseley en vele anderen.

Vriendelijke groet,

Franka & Wout van Vlerken

Spoormakerserf 5

5706 KX Helmond

mail: frankawout@gmail.com

Tel: 0492 555183 Mobiel: 0625410245