Contactgegevens

Onze contactpersonen

Ewald RuttenEwald Rutten

Voorzitter

tel. 072 5023338

voorzitter@mscch.nl

Ad Vermeij1Ad Vermeij

Secretaris

tel. 040  283 6559 of 06  108 53239

secretaris@mscch.nl of a.j.vermeijmorgan@gmail.com

fsfdsfdsfdsPaul Persoon

Penningmeester

tel. 070 3271064

penningmeester@mscch.nl

IBAN nummer: NL58 RABO 0398 7133 40 t.n.v MSCCH

Foto Rein NonnekesRein Nonnekes

Bestuurslid

tel. 06 215 880 96

reinpnonnekes@xs4all.nl

nico-zonneveldNico Zonneveld

Bestuurslid

tel. 072 5610405

redactie@mscch.nl

Ton KuiperTon Kuiper

Regalia officer

tel. 06 10110848

regalia@mscch.nl

WilfriedWilfried Derksen

Webmaster

tel. 06 20604241

webmaster@mscch.nl

Piet van 't OostenPiet van ’t Oosten

Ledenadministratie

tel. 0172 571435

ledenadministratie@mscch.nl

Gemaakt met Lumia Selfie

Jan Vonk

Technische informatie Morgans t/m 1968

tel. 0512  332141

j.vonk16@chello.nl

Hans de VriezeHans de Vrieze

Technische informatie Morgan +8 1968 – 2004

tel. 055 5219733

mogvriez@planet.nl

Hermen PolHermen Pol

Morgan Historicus

tel. 0229 540221

plusfourplus@gmail.com

Bericht sturen

Vragen of opmerkingen? Laat het ons weten