IN MEMORIAM GEORGE CROMHEECKE

IN MEMORIAM GEORGE CROMHEECKE

OP 7 MAART 2023 OVERLEED IN TERNEUZEN GEORGE CROMHEECKE

TOEN DE REGIO ZEELAND VAN DE MORGANCLUB WERD OPGERICHT, INMIDDELS 11 JAAR GELEDEN, WAS GEORGE DIRECT VAN DE PARTIJ, SAMEN MET RIA. WIJ BESCHOUWDEN GEORGE ALS DE ADVISEUR EN PEETVADER VAN ONZE CLUB. HIJ HAD VEEL KENNIS VOORAL VAN ZIJN GELIEFDE ZEEUWS VLAANDEREN EN WIST MOOIE ROUTES TE BEDENKEN. OOK BIJ ANDERE REGIO’S EN LANDELIJK WAREN GEORGE EN RIA GRAAG GEZIENE GASTEN. GEORGE EN RIA WAREN ALTIJD VAN DE PARTIJ, BIJ ELKE ACTIVITEIT, WEER OF GEEN WEER.

MET ZIJN GEZONDHEID LEEK HET AANVANKELIJK TOCH WEER DE GOEDE KANT OP TE GAAN. NOG OP ONZE NIEUWJAARSBIJEENKOMST HADDEN WE GOEDE HOOP GEORGE NOG LANG IN ONS MIDDEN TE MOGEN HEBBEN. HET HEEFT HELAAS NIET ZO MOGEN ZIJN.

DE REGIO ZEELAND VAN MSCCH IS GEORGE ZEER ERKENTELIJK VOOR ALLES WAT HIJ VOOR ONS BETEKEND HEEFT. WIJ ZULLEN HEM HEEL ERG MISSEN IN ONS MIDDEN.

Namens regio Zeeland, Bram Rodenburg